Poziv za učešće na izložbi "INOST MLADIH 2010" PDF Štampa El. pošta
utorak, 01 decembar 2009 18:56
P O Z I V

ZA UČEŠĆE NA IZLOŽBI IDEJA, INOVACIJA I STVARALAŠTVA "INOST MLADIH 2010"

Savez inovatora i Udruženje inovatora grada Banja Luka organizuju po 12. put, tradicionalnu izložbu ideja, inovacija i stvaralaštva "INOST MLADIH 2010", a pod pokroviteljstvom Vlade Republike Srpske i Grada Banja Luka.

Izložba će se održati od 19. do 21. aprila 2010. godine u Domu omladine Banja Luka. Otvaranje izložbe je 19. u 11.00 a zatvaranje 21. aprila u 14.00 časova.

Ovu 12. po redu - izložbu organizujemo i posvećujemo zajedničkim naporima cijelog svijeta za izlaz iz ekonomske krize i globalno očuvanja planete, pod nazivom:
"Naukom, znanjem i inovacijama zaštitimo klimu i živi svijet na planeti"

Na izložbi će biti predstavljeni radovi inovatora (iz udruženja, saveza asocijacija i pojedinaca), učenika i studenata iz Republike Srpske (BiH), susjednih i drugih zemalja.

Za najuspješnije radove, autore, mentore, škole i udruženja predviđena su priznanja, novčane i specijalne nagrade.

Eksponati koji se izlažu po drugi put ne ulaze u konkurenciju za nagrade.

Korišćenje izložbenog prostora i inventara je besplatno.

Svoje učešće i radove prijavite Savezu inovatora RS ili Udruženju inovatora grada Banja Luka do 10. aprila 2010.godine. Radove iz INFORMATIKE (na CD-u) predati do 10. aprila 2010. godine.

Prijava za učešće na izložbi "INOST MLADIH 2010" možete preuzeti ovdje:  [ćirilica]  ::  [latinica]

Pozimo Vas, da uzmete učešće na izložbi "INOST MLADIH 2010", te da iskoristite ponuđenu šansu za javnu promociju i afirmaciju Vašeg kreativnog rada i vaše ličnosti.

Srdačan pozdrav sa željom za Vašim uspjehom !

Predsjednik
Mr Milovan Bajić