Saradnja s međunarodnim partnerima
Ostvarena je saradnja sa međunarodnim partnerima u cilju ostvarenje zajedničkih projekata:

• Sa Savezom pronalazača Beograda i Savezom pronalazača Makedonije zvanično je potpisan Protokol o saradnji, a u pripremi je potpisivanje protokola o saradnji sa drugim savezima i sličnim organizacijama i institucijama u susdjednim i drugim zemljama.
  • Uspostavljena je i saradnja sa Odeljenjem za inovacije Privredne komore Srbije a u toku su kontakti sa sličnim organizacijama u Crnoj Gori, Hrvatskoj, Sloveniji, Rumuniji, Mađarskoj i Italiji.
  • Uspostavljena je saradnja sa Društvom za sunčevu energiju "SRBIJA SOLAR", Društvom za menadžment, inovacije i razvoj "SRBIJA INVENT" i Inovacionim centrom - Sistem DC 90 – Beograd.