Konkurs za izradu plakata izložbe ideja, inovacija i stvaralaštva "INOST MLADIH 2012" PDF Štampa El. pošta
subota, 14 januar 2012 17:09
Savez inovatora i Udruženje inovatora grada Banja Luka organizuju po 14. put Međunarodnu izložbu ideja, inovacija i stvaralaštva "INOST MLADIH 2012", a pod pokroviteljstvom Vlade Republike Srpske i Grada Banja Luka.

Izložba će se održati od 18 do 20. aprila 2012. godine u hali Banjalučkog velesajma. Otvaranje izložbe je u 11.00, a zatvaranje 20. aprila u 14.00 časova.

Ovu 14. po redu - izložbu organizujemo i posvećujemo 22. Aprilu - Danu oslobođenja Banja Luke, kao i zajedničkim naporima cijelog svijeta za izlaz iz ekonomske krize i globalno očuvanja planete. Moto izložbe je:

"Iskažite vašu inventivnost i efikasnost"

OSNOVNI PODACI ZA IZRADU PLAKATA:
  1. Naziv osnovni (dominirajući) : "INOST MLADIH 2012" (izbor stila i grafike slova za osnovni naziv, kao i za tekst po kreaciji autora; u nazivu podvučeno slovo O: kreirati u oblik planete ili jajeta, vidi primjer na sajtu www.savezinovatorars.org).
  2. Podnaziv: 14. Međunarodna izložba ideja, inovacija i stvaralaštva
  3. Ilustracija plakata (prema ideji autora, a shodno karakteru i motu izložbe)
  4. Tekst (deo gore podvučenog teksta i plus: izložba je otvorena od 10.00 – 19.00, ulaz je besplatan)
  5. Logotip: organizator Savez inovatora RS, pokrovitelji: Vlada RS, Grad Banja Luka i Banjolučki velesajam (na navedenom sajtu i sa sajtova pomenutih subjekata)
  6. Dimenzije plakata: B2 (68h48 cm).
  7. Boje: po izboru autora, 3-4 osnovne boje (poželjno je da osnovna boja bude vizantijska plava).
  8. Papir 135 g, sjajni.

Nagrade: 1 – 250, 2 – 200, 3-150 KM.

Kokurs je otvoren do dana predaje radova 23. januara 2012. godine. Proglašenje nagrađenih radova i dodjela priznanja biće 31. januara u 19.00.

Izložba plakata biće organizovana od 25 – 31 januara 2012. Godine u Domu omladine Banja Luka.

Pozivamo Vas, da uzmete učešće na konkursu, tako da iskoristite ponuđenu šansu za javnu promociju i afirmaciju vaše inventivnosti i vaše ličnosti.

Srdačan pozdrav sa željom za Vašim uspjehom!

Predsjednik
Mr Milovan Bajić