Izložba "PRONALAZAŠTVO BEOGRAD 2011" PDF Štampa El. pošta
subota, 28 maj 2011 08:55
Na 31. Međunarodnoj izložbi pronalazaka, novih tehnologija i industrijskog dizajna "PRONALAZAŠTVO BEOGRAD 2011" učestvovalo je 11 zemalja sa 110 eksponata, za koje je dodjeljeno oko 60 priznanja. Iz Republike Srpske prezentirano je 10 radova iz Saveza inovatora RS, za koja je dodjeljeno 5 plaketa i 4 rada iz osnovnih i srednjih škola, za koje su dodjeljene specijalne diplome.

Za podsticaj razvoju inovatorstva u RS, organizator je dodjelio specijalne zahvalnice Ministarstvu nauke i tehnologije i Inovacionom centru Banja Luka.

# Naziv rada Učenik-sekcija Organizacija
i opština
Nagrada
(plaketa)